Laminátové podlahy

Mohou být velice zajímavou volbou pro široké spektrum zákazníků. Zde bych zvýraznil především široký výběr designů a dekorů. Odolnost podlahy při mechanickém zatížení. Vysoká odolnost poškození především tlakem. Dva hlavní důvody ,které v minulosti diskvalifikovali laminátové plovoucí podlahy oproti např. vinylovým podlahám byly:


- Odolnost proti vodě

- Komplikovaná údržba (v očích některých …)

- Hlučnost při chůzi

- Nutnost dilatovat větší celky (jedná se o vlastnost všech plovoucích systémů)

- Nemožnost renovace po letech

- Předpokládaná životnost 10-15 let

―›  Více informací

Vinylové podlahy

Jsou již po několik let nejoblíbenější podlahovinou směřující jak do komerčních či lékařských prostor, tak sociálních zařízení, ale především jsou velice oblíbené v domácnostech při rekonstrukcích nebo i novostavbách.  Díky svým jedinečným vlastnostem nachází široké využití ve školství (např. akustické PVC /vinyl) nebo ve zdravotnictví či průmyslu...

―›  Více informací

Koberce

U nás v t-parketu nám záleží na maximální spokojenosti našich zákazníků a proto vždy volíme materiály s odpovídající vkusem i technickou dokonalostí. Ani u  koberců tomu není jinak, můžete od nás čekat další přidanou hodnotu materiálů a služeb, pro kterou se spolu s námi nadchnete.

―›  Bytové koberce
―›  Kancelářské koberce

Dřevěné podlahy

1. Zdraví Dřevěné podlahy jsou hygienické, pružné, teplé a mají malou elektrickou vodivost. Jsou vhodné i pro alergiky, protože nevážou prach.
2. Návrat k přírodě Máte pocit, že s parketami si přinášíte domů i kus přírody. Dřevo vyzařuje teplo, pohodlí a harmonii. To působí blahodárně na tělo i duši...


―›  Více informací

Podlahy na celý život. Vsaďte na kvalitu.

Tak jak se říká. Začít se má vždy od podlahy. Tak to vemte rovnou pořádně a nechte si udělat podlahy od profíků. Podlahy děláme téměř 20 let a rozumíme jim skrz na skrz.

My, lidé ze společnosti T-parket, se již mnoho let s láskou věnujeme podlahářskému řemeslu. Vám, našim milým zákazníkům poskytujeme úžasné a velmi výhodné služby. Stojíme při vás u výběru vhodného podlahového materiálu a volíme pracovní postupy tak, abyste vždy dostali kvalitní a krásnou podlahu, která položí základ vašeho příjemného a láskyplného domova

Od 2002 se specializuje na prodej podlahových krytin a pokládku podlah včetně přípravných prací.

V našem showroomu najdete širokou nabídku všech podlahových krytin renovovaných evropských výrobců i exotických  materiálů. Protože se našim zákazníkům maximálně věnujeme i v průběhu samotné realizace  je nezbytností si schůzky a osobní jednání s novými zákazníky naplánovat  předem. Jedině tak lze dosáhnout dokonalého výsledku a spokojenosti. Realizace samotné jsou prováděny našimi kmenovými zaměstnanci ,kteří jsou proškoleni na zpracovávání všech materiálů se, kterými pracují.

 

Prvotřídní kvalita

EKOLOGICKÉ MATERIÁLY

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Už od mala jsem věděl, že budu dělat podlahy. Dobře, od mala ne. Zlomilo se to ve mě až ve 25 letech, kdy jsme podlahám polehl. Firmu vedu jedním jasným směrem - kvalitní podlahy a prvotřídní péče o zákazníka. A ono se to vyplácí. Realizovali jsme již cca 100.000 m2 podlah. A hlavně protože jsme malá firma znám každého zákazníka a to mi dává radost z každého obchodu.

Radek Trunečka
Majitel firmy

 

 

 

 

 

Dejte nám šanci udělat Vám podlahu vašich snů.

Nemusíte se rozhodnout hned. Kalkulace je vždy zdarma.

Chci spočítat cenu za podlahu

Drozdovice 81a, Prostějov 796 01 Navigovat 

Rádi se s Vámi setkáme na osobní schůzce, kde bysme probrali vaši budoucí podlahu. Jsme často v terénu proto se prosím na schůzku objednejte.

T-parket s.r.o., IČ: 27727432, DIČ: CZ27727432Radek Trunečka
Obchod a realizace

777 640 008
trunecka@t-parket.cz

Pracujeme jen s těmi nejlepšími dodavateli

Tyto další služby a práce zajištueme: Kompletní příprava podkladu- stržení a likvidace původních krytin, broušení a frézování podkladu /betonu (viz. video), odstraňování nerovností, provedení samonivelačních stěrek (viz. video) Pokládka a aplikace suché podlahy FERMACELL, venkovní terasy z Thermo Borovice, WPC, sibiřský modřín a exotické dřeviny. Provádíme i obklad a renovaci schodišť. V našem showroomu si dále u našeho partnera vyberete interierové dveře PRÜM a to včetně montáže i příslušenství. Stejně tak u nás najdete koupelnové studio ,kde se velmi snadno inspirujete originálním designem obkladů i zařizovacích předmětů. Vše Vám zajistíme s komplexní službou na klíč včetně všech potřebných instalačních i vodo-topo prací. Samozřejmostí jsou pak služby jako osobní technologická konzultace na místě stavby , určení pracovních postupů a volba potřebných materiálů a jejich zpracování. Naplánování designování podlah a její doplňků . Měření pevnosti betonu a jeho zbytkové vlhkosti. Zaměření rovinnosti podlah a vypracování podrobného cenového návrhu realizace včetně časového harmonogramu. (Některé služby mohou být za určitých okolností zpoplatněny. (ceníky služeb na www.podlahasvepomoci.cz)


Zajišťujeme i školení pro profesionální veřejnost (architekty i podlaháře) k specializovaným tématům
(viz. video).

© T-parket s.r.o.

Vytvořilo studio  BOXART